jún 2017

Po Ut St Št Pi So Ne
1
  • 0:00 OM-KIT Servis
  • 0:00 OM-VOS - Servis
2
  • 0:00 OM-KIT Servis
  • 0:00 OM-VOS - Servis
  • 11:30 Porada inštruktorov
3
  • 10:00 O - Jirsak TMK
  • 10:00 O - PN Tkac TMK
  • 11:00 O - PN - Staško TMK
  • 13:00 O - PN Dučák TMK
  • 14:30 O - PN Darej TMK
  • 15:00 O - PN Kováč TMK
4
  • 8:30 O - PN Dolansky TMK
  • 9:30 O - PN Sedlák TMK
  • 10:00 O - PN Čuj TMK
  • 11:00 O - PN Kiškendy TMK
  • 12:30 O - PN Molčanová TMK
  • 13:30 O - PN Porvaznik TMK
  • 15:00 O - PN Antolík TMK
  • 16:00 O - PN Fekova TMK
  • 16:30 O - Pn Koverová TMK
5
6
  • 15:00 Výučba teoretických vedomostí - Navigácia - Ing. Brunclik Zdenek
7
8
  • 13:00 FF Visnai Brunclik KIT
  • 15:00 Výučba teroretických vedomostí - Prevádzkové postupy - Ing.Stanko
  • 16:00 FF Nus Petricek (Pitor) KIT
  • 17:00 O - PN Rabatin - TMK
9
  • 7:00 FF Pancisin Petricek KIT
  • 10:00 FF Simulator Simsaj Petricek
  • 13:00 FF Šimšaj Petricek KIT
  • 15:00 FF Repka Karel Petricek KIT
10
11
  • 0:00 Paragani OM -RST
  • 8:00 FF Magura Bednár KIT
  • 9:00 O - PN Durovsky TMK
  • 10:00 O - PN Reipich TMK
  • 11:00 FF Fečíková Truska KIT
  • 11:00 O - PN Gábor TMK
  • 11:30 O - PN Pigová TMK
  • 12:30 O - PN Adzima TMK
  • 13:00 O - PN Čengeri 2X20 TMK
  • 14:00 O - PN Cervenakova TMK
  • 14:30 O - PN Stolár TMK
  • 15:30 Benko Seňko KIT
  • 16:00 O - PN Strelka TMK
  • 17:00 O - PN Kopčo TMK
12
  • 9:00 FF Vrtíš Brunclík KIT
  • 13:00 FF Vrtíš Brunclík KIT
  • 15:00 N - PN Szabo TMK
13
  • 15:00 Výučba teoretických vedomostí - Základy letu - Ing. Stanko Ľubomír
14
  • 7:00 FF Dufala - Brunclík TMK
  • 8:30 FF Magura Bednár KIT
  • 13:00 O - PN Gecik TMK
15
  • 7:00 FF Dufala - Brunclík TMK
  • 8:00 FF Beres Truska KIT
  • 10:00 O - PN Bérešová TMK
  • 11:00 FF Repka M. - Truska KIT
  • 14:00 FF Višnai Petríček(Brunclík) KIT
  • 17:00 O - PN Trelová TMK
16
  • 8:00 FF Skill test Pavlišin Chvojka KIT
17
  • 9:00 O - PN Varga TMK
  • 10:00 O - PN Mireková TMK
  • 11:00 O - PN Takáčová TMK
  • 14:00 N - PN Valkovič TMK
18
  • 9:00 FF Kavka - Brunclík TMK
  • 11:00 N - PN Jarabek TMK
  • 12:00 FF Tabačková Brunclík KIT
  • 14:00 FF Kočik Truska KIT
  • 16:00 N - PN Dráb TMK ?
19
  • 10:00 FF Vrtíš- Brunclík KIT
  • 12:30 O - PN Rabajdova TMK
  • 14:00 FF Porac Bednar KIT
  • 16:00 O - PN Kušnír 20min. /Tomark/
20
  • 9:00 FF Poráč Bednár KIT
  • 10:00 O - PN Stanko TMK
  • 11:00 O - PN Hreha TMK
  • 12:30 O - PN Šimko TMK
  • 14:00 Šlosár KIT
  • 15:00 Výučba teoretických vedomostí - Ing. Stanko Ľubomír
  • 16:00 O - PN Smolnická TMK 2 x 20 min.
  • 18:00 FF Fečíková Truska KIT
21
  • 8:00 FF- Magura - Bednár KIT
  • 10:00 O - PN Lukčo TMK
  • 11:30 O - PN Šalagovič TMK
  • 13:30 O - PN Neufeld TMK (Tomark)
  • 18:00 FF Fečíková Truska KIT
22
  • 8:00 Dopravný úrad SR - Kontrolná činnosť
  • 16:00 O - PN Pinter TMK
23
  • 7:00 FF Šlosár - Chvojka predĺženie SEPL
  • 14:00 PN Prokopičová TMK
  • 14:00 PN Dulina KIT
24
  • 9:00 FF Petrík KIT
  • 9:00 PN Varga TMK
  • 9:30 PN Jusko TMK
  • 10:00 PN Chovanova TMK
  • 11:00 PN Kochanik TMK
  • 12:00 PN Grendel TMK
  • 12:30 PN Orgován TMK
  • 13:00 PN Verbič TMK
  • 14:00 PN Greško TMK
  • 14:30 PN Kolibar TMK
  • 15:00 PN Tkáčová TMK 2 x 20
  • 16:00 PN Fedor
  • 17:00 PN Ventko
25
26
  • 9:00 FF Šimšaj - Petríček KIT
  • 13:00 FF Repka K. - Petríček KIT
  • 15:30 FF Repka K. - Petríček KIT
  • 16:00 PN Hudak TMK (Tomark)
  • 18:00 FF Nus - Petríček KIT
27
  • 6:30 FF Pancisin Petricek KIT
  • 9:00 FF Repka K. - Petríček KIT
  • 13:00 FF Višnai - Petríček KIT
  • 15:00 Výučba teoretických vedomostí
  • 15:30 FF Nus - Petríček KIT
  • 18:30 FF Nus - Petríček KIT
28
  • 10:00 FF Vrtíš Brunclík KIT
29
  • 15:00 PN Opsipos TMK
  • 16:00 PN Matus TMK
  • 16:30 PN Šafránková TMK
30